KARGO ve TESLİMAT

www.deerdef.com internet mağazamızdan yapacağınız alışveriş gönderimlerimizde herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır.

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Aras Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra hazırlık sürecine göre 3 ile10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, yeni ilave bir bilgilendirme yapılmadığı takdirde bu günleri takip eden 3 iş gününde kargoya verilecektir.

Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Deerdef’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse info@deerdef.com mail adresine fatura talebinizi tekrar iletin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize veya dijital ortam üzerinden gönderebiliriz.